Нова дизайнерська лінійка кондиціонерів NEOCLIMA. Справжня ікона стилю – серія ArtVogue.  Інверторні кондиціонери ArtVogue виконані в унікальному V-образному дизайні й представлені у двох оформленнях на вибір: дзеркальний чорний і дзеркальний срібний. Особливість цій моделі надає інформативне LED-підсвічування бічних V-образних панелей, яке під час роботи на охолодження випромінює синє світіння, а під час роботи на обігрівання – помаранчеве, що надає внутрішньому блокові особливої вишуканості. Коли є бажання, це підсвічування можна вимкнути. Ще однією особливістю є можливість додаткового установлення в кондиціонер WiFi-модуля (WiFi ready*), завдяки якому кондиціонером можна керувати за допомогою мобільного додатка для Android або iOS з будь-якої точки світу, де є доступ до Інтернету. Висока надійність, сугодність, високі показники енергоефективності та приголомшливий дизайн нікого не залишать байдужим!
(*WiFi-модуль купується окремо)

- Робота на охолодження \ обігрівання \ осушення \ вентиляцію.
- Авторестарт.
- Запам’ятовування положення жалюзі.
- I-Feel.
- Функція самоочищення.
- Тепловий насос.
- Робота при -20°С.
- Гідрофільне покриття теплообмінників.
- Висока стійкість до корозії.
- Таймер.
- А-клас енергоспоживання. Інверторна технологія 360° DC Inverter

Застосування унікальної технології, котра стежить за магнітним полем, і технології низькочастотного керування моментом. Компресор стає більш стійким, ефективнішим, а підтримання температури точнішим (±1ºС), що забезпечує відсутність теплових коливань у кімнаті та, як наслідок, досягнення комфорту.

 Робота на обігрівання до -20°С

Кондиціонери Neoclima завдяки спеціальній конструкції зовнішнього блоку працюють на обігрівання при температурі повітря зовні -20°С.

Фільтр грубого 
очищення


Стійкість до перепадів напруги

Коливання напруги в електромережі істотно знижує термін служби примкнених приладів, не кажучи вже про продуктивність. Для роботи кондиціонерів, де важливі точність і стабільність результатів, перепади напруги відіграють важливу роль. Кондиціонери Neoclima зберігають 100%-ву продуктивність роботи в умовах нестабільного подавання електроенергії.

 Автоматичне перемикання режимів

Спеціальні датчики періодично вимірюють температуру всередині та поза приміщенням. На підставі цих вимірів і заданої температури мікропроцесор визначає найбільш відповідний режим роботи у поточних умовах для підтримування заданої температури в приміщенні.

 Автоперезапуск
У разі аварійного вимкнення кондиціонера в результаті збоїв електроживлення в пам’яті кондиціонера зберігаються задані робочі параметри, які автоматично активуються під час відновлення електропостачання.

 Об’ємний повітряний потік

Об’ємна технологія розсіювання повітря, заснована на його тривимірному розподілі, забезпечує комфортний мікроклімат у приміщенні й ефект природної циркуляції повітря.


 Холод / Тепло

Кондиціонери здатні не тільки охолоджувати повітря в приміщенні, але й працювати на обігрівання в режимі теплового насоса.


 Антикорозійне покриття теплообмінників

У кондиціонерах Neoclima використовується антикорозійне покриття поверхонь теплообмінників внутрішнього і зовнішнього блоків. Спеціальне покриття надійно захищає теплообмінники від корозії, продовжує термін служби кондиціонера без зміни його робочих характеристик. 

 Ізотермічність приміщення

Завдяки об’ємному повітряному потокові забезпечується рівномірний розподіл повітря та підтримується однакова температура повітря у всьому приміщенні.

 Лицьова панель, що легко миється

Підтримувати чистоту передньої панелі кондиціонера дуже просто: вона легко відкривається й миється водою.

 М’яке осушення повітря

У режимі осушення кондиціонер починає працювати на охолодження. Коли тепле повітря стикається з холодним теплообмінником внутрішнього блока, на теплообміннику конденсується волога, котра відводиться через дренажний шланг. Отож, зменшується вологість повітря, а температура знижується не більше ніж на 1°С.

Функція самоочищення

Основною причиною неприємного запаху, що виникає під час тривалої роботи кондиціонера, є пліснява, котра з’являється в теплообміннику внутрішнього блока. Під час вимкнення звичайного кондиціонера пліснява та бактерії продовжують розмножуватися у вологому теплообміннику. Функція автоматичного очищення дозволяє видаляти залишкову вологу з теплообмінника, що запобігає розповсюдженню плісняви й бактерій.

 Умонтований 24-годинний таймер

Таймер забезпечує запрограмовану користувачем добову роботу кондиціонера в автоматичному режимі. Можна автоматично вмикати й вимикати кондиціонер у заданий час.

 Швидке охолодження — режим «турбо»

Для швидкого досягнення заданої температу

 Автоматичне розмороження зовнішнього блока

Під час роботи на обігрівання, коли температура повітря зовні нижча +5°С, зовнішній блок кондиціонера може покритися шаром інею чи льоду, що призведе до погіршення теплообміну. Щоб цього не відбувалося, система керування кондиціонера стежить за умовами його роботи і в разі виникнення ризику обмерзання періодично вмикає авторозмороження.

 Безшумна робота

Кондиціонери Neoclima завдяки спеціальній конструкції внутрішнього блока працюють зі зниженим рівнем шуму.


Технические характеристики
Модель NS/NU-12AHVIws
Производительность холод/тепло, кВт 3.54(1.60-4.10)/3.83(1.70-4.30)
Цвет Зеркально серебряный
Источник электропитания ~ 220-240V/50Hz/1Ph
Номинальная потребляемая мощность холод/тепло, кВт 1.09/1.05
Уровень шума вн. блок (макс/ср/мин), дБ (А) 36/29/22/20
Уровень шума нар. блок, дБ (А) 56
Тип хладогента R-410A
Габаритные размеры вн. блок, мм 897×312×182
Габаритные размеры нар.блок, мм 800×554×333
Температурный диапазон работы на холод, °C від -15 до 50
Температурный диапазон работы на тепло, °C від -20 до 30
Вес вн.блок, кг 12
Вес нар.блок, кг 30
Диаметр жидкостной магистрали, мм/дюйм 6.38/1/4’’
Диаметр газовой магистрали, мм/дюйм 9.53/3/8’’
Гарантия 2 года

NeoClima серия ArtVogue Invertor NS/NU-12AHVIws

  • Производитель: NeoClima
  • Код товара: 244
  • Доступность: В наличии
  • 31 999грн.


Хотите получить скидку?
Заполните форму и наш менеджер свяжется с вами!

Рекомендуемые товары

NeoClima Wi-Fi Модуль

NeoClima Wi-Fi Модуль

Wi-Fi Модуль Neoclima WF-01  и WF-02– это опция, позволяющая управлять кондиционером ..

0грн.